Ocari’den Melalux’e Özel Eşsiz Yeni Led Tasarımı

Home / Ocari’den Melalux’e Özel Eşsiz Yeni Led Tasarımı

Işıklandırma teknolojisindeki yeni ufuklar, tasarımcıları da yaratıcı düşünmeye teşvik ediyor. Bu gerçekten yola çıkan OCARI Design, yenilikçi LED teknolojisini grafik hassaslığı ile birleştiren yeni bir ışık vizyonu peşinde.

OCARI®, ışığı yeniden tanımlayan çözümleriyle ışık teknolojisinde adeta devrim yapan bir aydınlatma tasarımcısı. Grafiklerle bireyselleştirilmiş söz konusu bu çözümler, aynı zamanda geometrik bir dünyanın da kapılarını aralıyor.

Kesin ışık grafikleri, pürüzsüz ancak aydınlık alan ışığı oluşturuyor. İnce çizgiler, homojen ışığı mükemmel seviyede dağıtarak parlamayan hoş bir aydınlatma sağlıyor ve yaşam alanlarınıza şeffaf, narin bir ışık doluyor.

Melalux, alanında elde ettiği bilgi birikimini inovatif bir ürüne dönüştürmek adına; ışığı tutkuyla yorumlayan OCARI ile güç birliğine gitti. Böylece Melalux’un sağlıklı aydınlatma teknolojisi ile OCARI’nin LED teknolojisindeki yaratıcı, yenilikçi ve şık tasarımları bir araya gelmiş oldu.

Melalux ürünleri bulunduğunuz ortamda daha sağlıklı bir aydınlatma sağlarken, OCARI’nin eşsiz tasarımları da şık ve estetik çizgileriyle gözünüze hitap edecek. 2015 German Design Award’a (2015 Alman Tasarım Ödülü) aday gösterilen OCARI tasarımları, her kullanıcının yaşam alanına özel, karakteristik bir ambiyans sunuyor ve eksiksiz, yoğun bir aydınlanmaya imkan tanıyor.