FİZYOTERAPİ MERKEZLERİ İÇİN MELALUX

Home / FİZYOTERAPİ MERKEZLERİ İÇİN MELALUX

 

Özel dizayn ve biyodinamik aydınlatma prensiplerinde üretilmiş MELALUX lambaları, özellikle fizyoterapi amaçlı merkezlerde ve otellerde müşterilerin kendilerini daha rahat etmelerini amaçlayarak dizayn edilmiştir.

Gün boyu tek tip ışık şiddeti ve rengine marz kalmak biyodinamik ritmimizi bozmaktadır. Biyodinamik ritim sadece hormon dengemizi korumakla kalmayıp, aynı zamanda vücutta antioksidatif ritmi de yönetmektedir. Bu ritimde bozulmalar önemli sağlık sorunlarına neden olmaktadır.

Gün boyu güneş ışığının şiddet ve renklerine uygun olarak geliştirilen MELALUX lambaları, gün boyu tedavi kapalı alanda fizyoterapi alan müşterilerin ya da tedavi alan hastaların gün içi biyodinamik ritimlerinin bozulmasını engellemektedir. Bu şekilde müşteri ya da hastaların sadece fiziksel olarak değil ruhsal olarak da rahatlamalarına katkıda bulununacaksınız. UNUTMAYIN… Baharın renkleri kadar rahatlatıcı başka bir şey yoktur… Müşteri ya da hastalarınıza kış aylarında bile baharın ışık tonlarını sğlamanız MELALUX ile artık mümkün…